Eva Väljaots

POOD

Kunst ja digialbumid

Eva Väljaotsa kunsti ja digialbumite ostmiseks külasta tema Etsy poodi:

Albumid

Eva Väljaots - Hundinuiaõis * Bulrush Bloom

Hundinuiaõis * Bulrush Bloom on isikupärase helikeelega kandlemängija Eva Väljaotsa esimene sooloalbum. Sellel kõlab tema enda loodud muusika, mida ta esitab erinevatel väikekanneldel. Albumi muusikat saadavad Eva enda loodud illustratsioonid, mis on avaldatud kaasas olevas bukletis ning jutustavad ühe hundinuiaõie, väikese ja vapra maailmaränduri, seiklustest.

Eva Väljaots & Robbie Sherratt - Skylark

Skylark on eesti-inglise duo Eva Väljaots & Robbie Sherratt’i debüütalbum. Duo traditsioonitundlik omalooming on rohkesti inspireeritud linnulaulust ja loodusest. Albumil kõlavad 5-keelne viiul, kannel, hiiu kannel ja laul.

Heino Sõna ja Eva Väljaots - Viimane Nelk

Heino Sõna (1937-2019) oli üks vähestest kaasaegsetest külakandlemängijatest, kes valdas traditsioonilist ’küla moodi’ mängustiili. Albumile Viimane nelk on kogutud Heino enda kirjutatud lood laulusõnadega bukletis. Eva Väljaots mängib kogumikul oma vanavanaisalt päritud külakandlel, mida ta õppis mängima Heino Sõna juures alates 2014. aastast ning koos on nad musitseerinud arvukatel  kontsertidel ja tantsuüritustel. 
Album pälvis 2019. aastal nominatsiooni eheda pärimusmuusika kategoorias Eesti pärimusmuusika auhindadel Etnokulp. 

Kandlemängija Heino Sõna

Käesolev heli- ja videokogumik annab ülevaate tuntud Eesti kandlemängija Heino Sõna (1937-2019) repertuaarist, loomingust ja koostööst teiste kanneldajatega. Kogumikus on esindatud paremik Heino Sõna pillilugudest ja lauludest, mis on salvestatud aastatel 2016-2017. Eva Väljaots osaleb albumil koostaja ja muusikuna.